Udržitelnost

Gratulujeme! Máte zájem o naše produkty nebo jste již naším zákazníkem. Přispíváte k udržitelné a ekologické variantě výživy pro vašeho mazlíčka.


Proč je krmivo Swiss Pet Solution tak jedinečné a šetrné ke klimatu?

Výroba v Aargau:

Swiss Pet Solution je jediným výrobcem suchého krmiva pro kočky a psy ve Švýcarsku. Díky centrální poloze v srdci Švýcarska budete těžit z krátkých přepravních tras a můžete své milované mazlíčky rozmazlovat regionálními potravinami.


100% obnovitelná energie:

Vědomě jdeme příkladem a vyrábíme naše krmivo pro domácí mazlíčky ze 100% obnovitelné energie. Elektřinu získáváme z certifikované vodní energie šetrné ke klimatu.


Konzistentní snížení CO2:

Naší účastí v programu Hospodářské energetické agentury každoročně snižujeme naše emise CO2 a zvyšujeme naši energetickou účinnost. Děláme to především obnovou naší infrastruktury, například investicemi do nejmodernější technologie mlýnů s rekuperací tepla.


Udržitelné získávání surovin:

Při výběru surovin pro naše suché potraviny dbáme na to, aby byly té nejvyšší kvality a byly pěstovány tím nejdůmyslnějším možným konzervativním způsobem. Odebíráme co nejvíce surovin z regionu a pokud možno přímo od farmářů, které osobně známe.


Děkujeme vám, že přispíváte důležitým dílem k budoucnosti šetrné ke klimatu pomocí krmiva od Swiss Pet Solution - Merci!